Publicēja: vilakabiblio | Oktobris 2, 2014

Jāņa Baltvilka dzejas atblāzmā

Baltvilka dzejas stunda

Viļakas novada bibliotēkā 30. septembra pēcpusdienā pulcējās Viļakas pamatskolas 3. un 4. klases bērni, lai piedalītos dzejas dienu pasākumā “Zib ik zarā, slēpjas katrā ēnā vārdos nenosaukti dzejolēni”.

Pasākums, kuru sadarbībā ar Susāju pagasta kultūras pasākumu organizatoru organizēja Viļakas novada bibliotēka, noritēja dzejnieka Jāņa Baltvilka jubilejas zīmē.

„Vārna – Tā nav tikai tupēšana staba galā. Vārna – Tas ir nebaidīties no ziemas sala”, – tā ar dzejnieka Baltvilka dzejas vārdiem pasākumu atklāja Susāju pagasta kultūras pasākumu organizatore Linda. Bibliotēkas vadītāja Vija klātesošajiem pastāstīja par dzejnieka Jāņa Baltvilka daiļradi, bet bibliotēkas darbinieks Vilis, turpinot aizsākto tēmu par dzejnieka piesauktajiem putniem, iepazīstināja ar vārnas kā putna dziļo būtību.

Pasākuma gaitā tika lasīti dzejoļi un stāstīts gan par žagatu un zvirbuļiem., gan minētas mīklas un apbalvoti konkursa uzvarētāji. Vijas aicināti pasākuma dalībnieki kopīgi izdaiļoja „Lielo Putnu” un katrs saņēma mazu pārsteiguma balviņu.

Dzejas pasākuma izskaņā bibliotēkas direktore Vija Circāne pateicās skolotājai Mārītei Supei un skolas bibliotekārei Ruttai Jeromānei par klātesamību un sadarbību. Īpašus pateicības vārdus un „Paldies!” bibliotēkas vadītāja veltīja gan skolas bērniem, gan Susāju pagasta kultūras pasākumu organizatorei Lindai Biseniecei-Mieriņai par jaukajiem Jāņa Baltvilka dzejas dienas atspulgiem septembra nogalē.

Bildēs


Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s

Kategorijas

%d bloggers like this: