Publicēja: vilakabiblio | aprīlis 21, 2017

Tikšanās ar rakstnieci Ingu Ābeli

Viļakas novada bibliotēka no 2017. gada 3. aprīļa līdz 2017. gada 31. maijam realizē Valsts kultūrkapitāla fonda finansiāli atbalstīto projektu “Rakstnieks un lasītājs: aci pret aci“. Projekta īstenošanas gaitā 20. aprīlī Viļakas novada bibliotēkā interesentiem bija iespēja tikties ar rakstnieci, vairāku grāmatu, tostarp grāmatas “Klūgu mūks” autori Ingu Ābeli.

Viļakas novada bibliotēkas direktore Vija Circāne ievadot rakstnieces tikšanos ar lasītājiem teica, ka, lasot Ingas Ābeles grāmatu “Klūgu mūks” lasītājs izdzīvo laiku, kad veidojās mūsu valsts vēsture.

Pasākuma noslēgumā rakstniece Inga Ābele izteica neviltotu prieku par jauko tikšanos ar Viļakas novada ļaudīm. Apmeklējot Viļaku viņai bija arī patiess prieks tikties ar mātes māsu Marutu Matuli. Rakstniecei prieku sagādāja arī Viļakas Valsts ģimnāzijas audzēkņu ieinteresētība viņas daiļradē.

Viļakas novada bibliotēka pateicas rakstniecei Ingai Ābelei par iespēju ieklausīties stāstījumā par vērtībām kas skar ikvienu no mums!

Viļakas novada bibliotēka pateicas Viļakas Valsts ģimnāzijas 12. klases skolēniem un skolotājai Rasmai Vilkastei par interesi tikties ar rakstnieci Ingu Ābeli!

Viļakas novada bibliotēka pateicas saviem lasītājiem par kopā pavadīto laiku pārdomājot Latgales un Latvijas likteni!

Vairāk bildēs

Advertisements

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

w

Connecting to %s

Kategorijas

%d bloggers like this: