Publicēja: vilakabiblio | novembris 23, 2017

Karlsons lido bibliotēkā

Pirmsskolas izglītības iestādes “Namiņš” sagatavošanas grupiņas bērni, skolotājas Terēzija, Ilze un bibliotekāre Sandra kopā ar Karlsonu (Rutta)

***Vairāk bildēs

22.novembrī, kad rudens pelēcību gaišāku darīja tikko uzsnigušais sniedziņš, Viļakas novada bibliotēku apmeklēja Viļakas pirmsskolas izglītības iestādes “Namiņš” sagatavošanas grupiņas un Viļakas pamatskolas 1.klases bērni.

Bibliotēkā bērnudārza un skolas audzēkņus sagaidīja Karlsons (Rutta Jeromāne), kurš bibliotēku bija izvēlējies par savu rotaļu vietu radīdams izbrīnu bērnos ar labsirdīga vīriņa smaidu un zilo propelleru uz muguras. Pēc sasveicināšanās un bērnu iztaujāšanas par saldēdienu, Karlsons iepazīstināja ar Viļakas novada bibliotēku un izteicās, ka te viņš atradis patiesus draugus.

Bibliotekāre Sandra, Karlsonam piepalīdzot, zinātkāros bibliotēkas apmeklētājus iesaistīja dažādās spēlēs un konkursiņos. Tomēr neskatoties uz aizraujošām viktorīnām un rotaļām bērnus urdīja jautājums, kāpēc Karlsonam propellers zils, bet ne sarkans?

Sarunas un prāta vingrinājumu turpinājumā izveidojās arī priekšstats par zviedru rakstnieces Astrīdas Lindgrēnas darba “Karlsons lido atkal” galvenā varoņa Karlsona laikmetīgo tēlu un tā mājvietu bibliotēkā.

Pirmsskolas izglītības iestādes “Namiņš” un pamatskolas 1.klases mazo draugu ekskursija un tikšanās bibliotēkā noslēdzās ar “Pateicības saldēdienu” par prāta spēlēm un jauniegūtām zināšanām.

Atsveicinoties un roķeles vicinot mazie ciemiņi pateicās bibliotēkas Karlsonam un promejot izteica vēlmi kļūt par dūšīgiem bibliotēkas grāmatu lasītājiem.

Paldies Viļakas pirmsskolas izglītības iestādes “Namiņš” skolotājai Terēzijai Brokānei un skolotājas palīdzei Ilzei Rēvaldei par sapratni un sadarbību!

Paldies Viļakas pamatskolas skolotājai Irēnai Loginai par draudzīgu un ilglaicīgu sadarbošanos ar Viļakas novada bibliotēku!

Viļakas pamatskolas 1.klase un skolotāja Irēna Logina kopā ar Karlsonu (Rutta)

***Vairāk bildēs


Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s

Kategorijas

%d bloggers like this: