Publicēja: vilakabiblio | februāris 7, 2020

Draudzīga domu apmaiņa Medņevas bibliotēkā

Lai dalītos ar sava amata noslēpumiem, veiksmes stāstiem un iecerēm, 31. janvārī Viļakas novada bibliotekāres ciemojās pie kolēģes Anitas Smuškovas  Medņevā.

Apskatījām skolotājas, novadpētniecības darba entuziastes Lilitas Šaicānes savāktās un saudzīgi glabātās vēstures pērles no skolas un novada vēstures. Darāmā viņai vēl daudz, bet tam neatliek laika. Varbūt kādreiz… Lai Lilitai izdodas!

Viduču pamatskolas direktore Ināra Sokirka mums ar prieku un saimnieces gādību ļāva aplūkot visas mācību un atpūtas telpas, stāstot par darba ikdienu lauku skolā.

Jauniešu iniciatīvu centrā “Sauleszieds” vadītāja Antra Prancāne pastāstīja, kā skolas bērni un jaunieši pavada savu brīvo laiku.

Medņevas pagasta bibliotēkā pārliecinājāmies, cik ērti un gaumīgi visu var iekārtot nelielās telpās. Dzērām tēju un našķējamies, bet runājām arī par darbu.

Mums veidojās savdabīgs “grāmatu apskats” – centāmies atcerēties grāmatu nosaukumus, kuros ir vārds “roze” – “Sniega roze”, “Pusnakts roze”, “Poga ar sudraba rozi”. Ķīmiskas vielas grāmatu nosaukumos – “Svina garša”, “Zelta būrītis”, “Alvas kliedziens”. Krāsas – “Zaļā krūze”, “Tik balta sirds”, “Zilā aploksne”, “Melnais taurenis”, “Pelēkā akmens stāsti”. Tie ir tikai daži piemēri. No ielaminētām kartītēm veidojām rindu: grāmatas autors, nosaukums, tēls. Uzreiz katrai radās doma, kā šos uzdevumus varēs izmantot savā darbā.

Paldies Anitai par viesmīlību!

Informāciju sagatavoja Viļakas novada bibliotēkas vadītāja Rutta Jeromāne.

Foto: R. Jeromāne

Vairāk bildēs


Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s

Kategorijas

%d bloggers like this: