Publicēja: vilakabiblio | jūlijs 9, 2015

PALĪDZI Viļakas novadam!

PALĪDZI – Viļakas novadam iegūt 15000 Eur balvu!!!

Līdz šī gada 3.jūlijam LabieDarbi.lv organizētāji bija izsludinājuši līdz šim vēl nebijušu konkursu ar unikālu iespēju Latvijas pašvaldībām, skolām un NVO jau vasaras izskaņā saņemt 15 000 EUR lielu finansējumu sava novada un pilsētas attīstībai. Vasaras projektu konkursa mērķis ir radīt paliekošas vērtības kādā no Latvijas novadiem, attīstot konkrētā reģiona labklājību.

Viļakas novada dome nolēma startēt šajā projektu konkursā, iesniedzot projektu “Vingro un dzīvo 100 gadus!!!”. Projekta mērķis ir izveidot vingrošanas vidi Viļakas pilsētā, lai veicinātu un popularizētu veselīgu dzīvesveidu un labiekārtotu apkārtējo vidi Viļakas pilsētas iedzīvotājiem un viesiem. Projekta rezultātā būs izveidotas vingrošanas iespējas Viļakas pilsētā, labiekārtojot trīs vietas pilsētā, kur Viļakas pilsētas iedzīvotājiem un viesiem būtu iespējams vingrot 24 stundas diennaktī. Šajos aktīvās atpūtas laukumos būs uzstādīti āra trenažierus jauniešiem un pieaugušajiem un vingrošanas elementi bērniem.

Lai saņemtu 15000,00 Eur ir jāsaņem atbalsts publiskajā balsošanā. Esam priecīgi, ka LabieDarbi.lv žūrija lēma, ka Viļakas novada domes projekts ir izvirzīts 1.kārtas balsošanā.

Lūdzu palīdzi Viļakas pilsētas un novada iedzīvotājiem piepildīt šo sapni!!!

1.kārtas balsošana notiek no 2015.gada 8.jūlija līdz 2015.gada 3.augustam pulksten 23:59. Pirmajā kārtā katra reģiona projekti cīnās tikai savā starpā. Iekļūstot 2.kārtā projekti cīnīsies par uzvaru Latvijā.

Aicinām nobalsot par projektu “Vingro un dzīvo 100 gadus!!!”.

Nobalsot iespējams:

1) Reģistrēties http://www.labiedarbi.lv web lapā. http://labiedarbi.lv/lv/projekts/vingro-un-dzivo-100-gadus – izvēlies labajā pusē reģistrēties, reģistrē savu mobilo tālruni un nobalso.

2) Nobalso, ja esi portāla draugiem.lv lietotājs – http://labiedarbi.lv/lv/projekts/vingro-un-dzivo-100-gadus.

3) Nobalso, ja ir izveidota e-pasta adrese http://www.inbox.lv interneta vietnē http://labiedarbi.lv/lv/projekts/vingro-un-dzivo-100-gadus.

Paldies!!!

Nobalso pats/pati un aicini nobalsot vismaz 10 draugus!!!

Vineta Zeltkalne


Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s

Kategorijas

%d bloggers like this: